MBE

Хто ми?

Команда, котра пройшла всі «солодкі» нотки почину власної справи. Ті, хто «проти» тупцювання на одному місці та «за» працю на результат. 

Ми певні, ваш бізнес може давати великі прибутки, потрібен лиш еліксир. Препарат з суміші SMM, консалтингу, управлінського обліку та коуч-сесій. Повірте, притягує успіх як валеріанка пухнастих.

Розвиваємо бізнес і зміцнюємо бренди

Чому народилося консалтингове агентство МВЕ?

Колись ми вирішили всебічно розвивати свою стоматологію. Бувши далекими від маркетингу та управління, пірнули в навчання.

У штаті клініки з’явився SMMщик-дебютант. Хлопець з власником синхронно генерували ідеї та тестували останні тренди.

Помічниками підробляла література кмітливих підприємців.

Опісля докумекали запровадити фінансовий облік, підраховувати збитки та доходи, тішитися прибутками та прогнозувати завтрашній день. Допомогло.

Розібравшись в одному, кинулися до бізнес-процесів. Опрацювання нового напрямку було настільки приманливим, що бізнесмен вирушив вчитися коучингу в топових вітчизняних та закордонних спікерів. У перервах між лекціями й іспитами тренувався на колегах в стоматології й трансформував бачення роботи в очах кожного. Відтоді у нас з’явилась місія, спільні розваги поза клінікою, збільшилась кількість навчань й утворилась сім’я. Так, не просто надцять медиків, а надцять приятелів.

SMMмний відділ продовжував накопичувати фолоферів, фінансист лічити касу, а у двері тарахкотіти знайомі за порадами. Витягли з боргової ями одного, запровадили маркетинг другому, налагодили зв’язки в колективі в третього і почалося.

Після років практики, до нас на консультації просились і косметичні салони, і спа-центри, і просто вічно зайняті підприємці. Замовлень було так багато, що ми не могли впоратись самотужки. Працювали без брейків.

І одного дня вирішили, час рятувати конкурентів. Сформували зіркову команду і тепер трудимось для зміцнення вашого бренду.

Ми потрібні тим, хто…

  • відкладає усе на понеділки
  • досі незнайомий з CRM-кою
  • нічого не відає про CashFlow, P&L та Balance
  • не знає куди рухатись далі та «завіс» на котромусь з етапів
  • втратив натхнення та силу налагоджувати роботу у колективі
  • прагне до успіху, але зупиняється на півдорозі
  • ввірвався в Facebook та Instagram, але не в темі соціального маркетингу
  • хоче реклами, але боїться таргету, тестів і лідогенерації
  • чув про крутезні дизайни та тексти, що продають за 3 секунди й втомився відмовляти фрілансерам
  • знає про необхідність, тому заощаджує час та делегує MBE

У нас спільні цінності?

Заглиблення

Ми поринаємо у проект з головою, блокнотами, органайзерами та командним креативом. Детально вивчаємо продукт та ваших клієнтів.

Відповідальність

Товаришуємо з Інтернетом й завжди на зв’язку по буднях.  Якщо на плечах ще пакунок завдань, а до дедлайну не встигаємо – попереджаємо. Сумніваємось – запитуємо.

Впровадження

Ваші побажання – наші ідеї. Іноді їх так багато, що відібрати та презентувати одну вері хард. Тому ми просимо заповнити бріф, яким керуватимемось увесь період роботи.

МВЕ-шники, ви мені сподобались

Залишити заявку: